Agregaty Prądotwórcze

Global Panel > Agregaty Prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Zajmujemy się oficjalną dystrybucją oraz serwisem agregatów prądotwórczych poniższych producentów:

HIMOINSA

Firma Himoinsa, będąca wiodącym, globalnym producentem agregatów prądotwórczych jest częścią międzynarodowego, japońskiego koncernu Yanmar (znanego w wielu gałęziach globalnego przemysłu). Produkty Himoinsa produkowane są wg wyśrubowanych norm i standardów jakościowych, a kompletacja komponentów dobierana jest tak, by sprostać oczekiwaniom wielu stałych odbiorców. W ofercie firmy znajdziemy agregaty o mocach od 8 do 3000 kVA na silnikach: MITSUBISHI, MTU, YANMAR, LOMBARDINI, IVECO, SCANIA, HIMOINSA, HATZ, DOOSAN.

GRUPEL

Firma ma ponad 40 lat doświadczenia. Grupel rozpoczął działalność w 1976 roku. Główny zakres działania to produkcja i sprzedaż szerokiej gamy agregatów(otwartych oraz w obudowach wyciszonych) wyposażonych w podzespoły najlepszej jakości, o mocach od 6 do 3500 kVA. Dzisiaj firma jest największym producentem agregatów w Portugalii, działającym na 5 kontynentach z ponad 50 dystrybutorami i przedstawicielami. Siedziba Grupela mieści się w Aveiro, hale produkcyjne mają 24 000 m2 przygotowanych do produkcji agregatów. Około 80% produkcji jest wysyłane na eksport. Do budowy agregatów firma stosuje silniki : GRUPEL, PERKINS, MITSUBISHI, IVECO, DOOSAN, BAUDOUIN.

KJ POWER

KJ POWER jest firmą rodzinną średniej wielkości eksportującą swoje produkty do 60 krajów świata. Eksport stanowi 70% produkcji i jest filarem sukcesu przedsiębiorstwa. Systemy zarządzania jakością produkcji są potwierdzone przez uznane na całym świecie certyfikaty ISO 9001 : 2008, ISO 14001 : 2004, OHSAS 18001 : 2007. Zgrana załoga jest gwarantem jakości wykonania i krótkich terminów dostaw. W ofercie firmy KJ POWER znajdują się agregaty o mocach od 10 do 2500 kVA na silnikach i prądnicach wiodących producentów. Silniki: PERKINS, VOLVO, DOOSAN, SDEC, MITSUBISHI, ALPHA-R, DIAMOND DIESEL, prądnice: SINCRO, STAMFORD I KJ POWER.

Ostatnie realizacje

Poznajmy się

Nawiązując z nami współpracę masz szansę na kompleksową obsługę, powiedz nam czego potrzebujesz, a wspólnie wybierzemy najlepsze dostępne rozwiązania.

województwa: śląskie, małopolskie i opolskie

+48 507 117 924

+48 600 880 691

biuro@globalpanel.pl

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.