Agregaty Prądotwórcze

Global Panel > Agregaty Prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze na każdą okazję

Bądź przygotowany na każdą sytuację! Agregaty prądotwórcze są niezawodnym narzędziem w
momencie, gdy dostęp do prądu jest utrudniony lub niemożliwy. Agregaty są przydatne na różnych imprezach w plenerze, warunkach polowych, ogródkach działkowych, w garażu samochodowym, na budowach, w zakładach przemysłowych, w jednostkach straży pożarnej, w szpitalach.

Nie trać czasu i prądu!

Przerwa w dostawie prądu może mieć bardzo poważne i niebezpieczne konsekwencje, dlatego warto mieć agregator gotowy na każde wyzwanie, by uniknąć przestojów w pracy lub uszkodzenia domowej instalacji.

Agregat składa się z obudowy, ram, prądnicy, silnika, zbiornika paliwa, sterowników i mocowań. Każda z tych części musi być wykonana z doskonałej jakości materiałów, by nie zawieść w najmniej oczekiwanym momencie.

Sprawdź naszą ofertę wysokiej klasy agregatów prądotwórczych od poniższych producentów:

HIMOINSA

Ten globalny, wiodący producent agregatów prądotwórczych zapewnia produkty stworzone według wyśrubowanych standardów jakościowych, a komponenty składające się na komplet agregatu jest doskonale przemyślany. Dzięki temu marka spełnia oczekiwania swoich klientów już od wielu lat. Agregaty korzystają z silników od MITSUBISHI, HIMOINSA, HATZ, DOOSAN, MTU, YANMAR, LOMBARDINI, IVECO, SCANIA.

GRUPEL

Ten największy producent agregatów z portugalii, już od 40 lat marka Grupel produkuje i sprzedaje agregaty wyposażone w najlepsze komponenty i podzespoły najlepszej jakości o mocy od 6 do 3500 kVa. Marka działa obecnie na 5 kontynentach we współpracy z 50 dystrybutorami i przedstawicielami. Agregaty są wyposażone w silniki GRUPEL, PERKINS, MITSUBISHI, IVECO, DOOSAN, BAUDOUIN.

KJ POWER

Firma eksportuje swoje produkty aż do 60 krajów na całym świecie, a wyróżnia ich niezwykła precyzja wykonania oraz szybkie terminy dostaw. W ich ofercie znajdziesz agregaty o mocach od 10 do 2500 kVA na silnikach i prądnicach głównych producentów. Silniki: PERKINS, VOLVO, DOOSAN, SDEC, MITSUBISHI, ALPHA-R, DIAMOND DIESEL, prądnice: SINCRO, STAMFORD I KJ POWER.

Wybierz najlepsze agregaty z naszej oferty i bądź przygotowany na każde warunki! Dodatkowe źródło energii zagwarantuje Ci pełną kontrolę nad wszystkimi wyzwaniami,

Ostatnie realizacje

Poznajmy się

Nawiązując z nami współpracę masz szansę na kompleksową obsługę, powiedz nam czego potrzebujesz, a wspólnie wybierzemy najlepsze dostępne rozwiązania.

Polska, Europa, Skandynawia

+48 507 117 924

biuro@globalpanel.pl

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.