Klimatyzacje

Global Panel > Klimatyzacje

Nasza oferta

Klimatyzacje

Klimatyzowane pomieszczenia są szczególnie istotne w czasach, gdy temperatura na zewnątrz wciąż się podnosi. Dlatego wybierz urządzenia, które zapewnią Ci komfort w każdych warunkach i każdym pomieszczeniu!
Dostarczamy profesjonalne klimatyzatory, które łączą najważniejsze cechy: są wydajne, energooszczędne, a przy tym mają niewielkie rozmiary. Klimatyzatory są łatwe w montażu i zapewniają idealną temperaturę oraz czyste powietrze. Cicha praca w połączeniu z wysoką wydajnością sprawia, że to idealny wybór dla nowoczesnych wnętrz! Niezależnie od tego, czy szukasz klimatyzacji do domu, mieszkania, biura, hali czy przestrzeni komercyjnych, na pewno znajdziesz urządzenie odpowiadające Twoim preferencjom.

Ze względu na miejsce montażu, możesz wybrać:

Klimatyzatory pokojowe – funkcjonalne, gustowne urządzenia, które możesz dopasować do każdego wnętrza. Od wolnostojących, po ścienne i zawieszane na suficie. Ciesz się czystym, świeżym powietrzem w domu, niezależnie od pory roku i warunków zewnętrznych! Szeroka gama urządzeń pozwoli Ci dobrać idealną klimatyzację do Twoich wnętrz.

Funkcjonalne, energooszczędne i eleganckie urządzenia pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie i komfort mieszkania lub pracy. Co ważne – urządzenia są ciche, zatem bez przeszkód możesz pracować z domu i cieszyć się idealnie dobraną temperaturą i czystym powietrzem. Specjalnie dostosowane czujniki pozwalają na zautomatyzowane sterowanie, a inteligentne funkcje zapewniają komfort użytkowania.

Klimatyzatory kanałowe – wszechstronne urządzenia, które sprawdzą się w większych metrażach, apartamentach, mieszkaniach, biurach, halach produkcyjnych i przestrzeniach komercyjnych. Klimatyzatory są wyposażone w filtr Long-Life oraz przyłącze świeżego powietrza, a duży zasięg ich działania jest możliwy właśnie dzięki połączeniu kanałów rozprowadzających powietrze. Zapewnia to czysty, świeży i co najważniejsze – równomiernie rozprowadzony ciąg powietrza nawet w bardzo dużych obiektach. Ponadto urządzenia są bardzo ciche i można je całkowicie zabudować.

Dla jeszcze lepszego użytkowania klimatyzatory są automatycznie sterowane i mogą pracować nawet podczas nieobecności. W przypadku klimatyzatorów PEAD biegi wentylatora automatycznie kontrolują strumień powietrza. A po awariach i przerwach prądu, urządzenia kanałowe same się uruchamiają, co na pewno podnosi komfort obsługi.

Klimatyzatory kanałowe są perfekcyjnym wyborem dla biurowców, hoteli i innych budynków komercyjnych.

Klimatyzatory kasetonowe – elegancja i funkcjonalność w prostokątnej formie! Ciche i wydajne 4-stronne urządzenie zapewnia równomierny przepływ powietrza, a minimalistyczna, elegancka forma pasuje do wszystkich wnętrz. Powietrze jest rozprowadzane horyzontalnie, czyli poziomym strumieniem od sufitu, po czym łagodnie opada w niższe partie. Takie rozwiązanie eliminuje przeciągi oraz szeroko i równomiernie rozprowadza powietrze.

Inteligentny system potrafi ponadto wykryć liczbę osób w pokoju i na tej podstawie dostosować temperaturę. Jest to możliwe dzięki czujnikom obracającym się o 360 stopni w ciągu 3 minut i skanującym 1856 punktów. Daje to pełny obraz pomieszczenia i osób w nim przebywających, co sprawia, że urządzenie automatycznie włącza optymalny tryb pracy.

Klimatyzatory kasetonowe oszczędzają także energię! Gdy tylko wykryją taką możliwość, przechodzą na tryb energooszczędny lub wyłączają się całkowicie. Kolejną ich zaletą jest sprawne i komfortowe czyszczenie i przegląd urządzeń dzięki funkcji opuszczania grilla.

Urządzenia sprawdzą się zwłaszcza w biurach i restauracjach, a także w mieszkaniach z podsufitówką.

Poznaj naszą ofertę klimatyzatorów od znanych producentów:

  • LG
  • Rotenso
  • Samsung
  • Daikin
  • Gree
  • Mitsubishi
  • i inne.

Zadbaj o powietrze wokół siebie i wybierz klimatyzację, która zmieni Twoje warunki pracy, mieszkania i życia na lepsze.

Poznajmy się

Nawiązując z nami współpracę masz szansę na kompleksową obsługę, powiedz nam czego potrzebujesz, a wspólnie wybierzemy najlepsze dostępne rozwiązania.

Polska, Europa, Skandynawia

+48 507 117 924

biuro@globalpanel.pl

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.