Kotły na pellet i ekogroszek

Global Panel > Kotły na pellet i ekogroszek

Nasza oferta

Kotły na pellet i ekogroszek

Coraz bardziej popularne kotły na pellet i ekogroszek są dowodem na większą świadomość dbania o środowisko. Użytkownicy tego rozwiązania zyskują podwójnie, ponieważ biopaliwa jako odnawialne źródła energii sprzyjają środowisku oraz portfelowi! Nasze nowoczesne kotły grzewcze cieszą się uznaniem użytkowników już od lat.

Poznaj wszystkie zalety ogrzewania kotłami na pellet i ekogroszek:

  • Ekonomiczne i ekologiczne paliwo – posiada wysoką kaloryczność i niską wilgotność, co pozwala na efektywne spalanie w kotłach CO.
  • Wygodne i łatwe ogrzewanie – umożliwia łatwy transport i prostą obsługę pieca.
  • Innowacyjność – nasze kotły posiadają szereg innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań oraz opatentowanych konstrukcji.
  • Bezpieczeństwo – kotły grzewcze posiadają szeroki system zabezpieczeń, zatem nie trzeba się już obawiać o niekontrolowane cofnięcie płomienia, otwarcie klapy zasobnika. Badania przeprowadzamy w niezależnych laboratoriach dla zoptymalizowania bezpieczeństwa.
  • Ochrona środowiska – nasze kotły spełniają restrykcyjne wymogi dyrektywy Ecodesign, dotyczące m.in. emisji CO, tlenku azotu, pyłów, gazowych zanieczyszczeń organicznych oraz sprawności i efektywności.
  • Niezawodność – używamy tylko przetestowanych, solidnych i sprawdzonych materiałów, które zwiększają żywotność, zapewniają ochronę przed korozją oraz wpływają na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Nasz proces technologiczny wykorzystuje nowoczesne i dostępne rozwiązania, które wpływają na wydajność kotłów.
  • Kompaktowość – nasze kotły znajdą swoje miejsce nawet w niewielkich kotłowniach! Niewielkie gabaryty pozwalają na wygodną instalację i dopasowanie do każdego pomieszczenia.

Kocioł na pellet i ekogroszek to doskonała synergia ekologii i komfortu użytkowania. Mniejsze zużycie surowca jest możliwe dzięki efektywności grzewczej, a wygoda obsługi wynikają z automatyki sterowania i niewielkich gabarytów.

Wybieraj najlepsze rozwiązania z Global Planet!

Poznajmy się

Nawiązując z nami współpracę masz szansę na kompleksową obsługę, powiedz nam czego potrzebujesz, a wspólnie wybierzemy najlepsze dostępne rozwiązania.

Polska, Europa, Skandynawia

+48 507 117 924

biuro@globalpanel.pl

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.