Poznaj

Global panel

Global Panel > O firmie

Kim jesteśmy?

Powstaliśmy z poczucia misji i potrzeby uświadamiania ludzi w zakresie ekologicznych źródeł energii oraz możliwość jakie za sobą niosą. W dobie rosnących cen energii elektrycznej chcemy pomagać ludziom oszczędzać na prądzie, pozyskiwać go w korzystny finansowo sposób, dopasowywać odpowiednie źródła ogrzewania, korzystać z możliwości jakie daje nam współczesna technika oraz budować jak najbardziej ekologiczne domy.

W czasach rosnącej świadomości ekologicznej chcemy pokazywać ludziom, że inwestycja w odnawialne źródła energii to inwestycja w przyszłość Twoją i Twoich dzieci. Pozyskiwanie prądu z energii słonecznej to nie tylko korzyści finansowe - to również mniej węgla i czystsze powietrze. A zdrowie, jako wartość najwyższa, jest bezcenne.

Mamy dość firm, które oferują wszystkim standardowe rozwiązania. Chcemy dobierać instalacje i producentów do konkretnych potrzeb, tak aby inwestycja w panele fotowoltaiczne była nie tylko podążaniem za trendem, ale też realną oszczędnością i szansą na poprawę stanu budżetu zarówno domowego, jak i firmowego.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz indywidualnej usługi, skrojonej pod Twoje realne potrzeby i możliwości.

— Skontaktuj się z nami

Poznajmy się

Nawiązując z nami współpracę masz szansę na kompleksową obsługę, powiedz nam czego potrzebujesz, a wspólnie wybierzemy najlepsze dostępne rozwiązania.

Polska, Europa, Skandynawia

+48 507 117 924

biuro@globalpanel.pl

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.