Ogrzewanie na podczerwień

Global Panel > Ogrzewanie na podczerwień

Ogrzewanie

Innowacyjne panele grzewcze na podczerwień projektowane specjalnie dla Ciebie!

Zajmujemy się produkcją paneli na podczerwień pod indywidualne preferencje klienta – wiszące bądź stojące, klasyczne lub imitujące zwykły obraz – możliwości jest wiele.

Dlaczego akurat panele na podczerwień?

Efektywniejsze, szybsze ogrzewanie pomieszczeń niż przy tradycyjnym ogrzewaniu, większa wydajność oraz lepsze, zdrowsze powietrze – w wyniku nagrzewania przez podczerwień przedmiotów zamiast samego w sobie powietrza nie ucieka ono do góry, a kurz nie zostaje naruszony – takie panele są zatem idealną alternatywą dla alergików. Ponadto produkt jest bezawaryjny i estetyczniejszy od klasycznych grzejników, a dodatkowo mamy dużą dowolność w usytuowaniu go gdzie chcemy.

Folia grzewcza na podczerwień

Folie grzewcze tworzą bezawaryjne, komfortowe i superwydajne systemy grzewcze w domach, mieszkaniach i innych obiektach.

System ogrzewania podczerwienią zbudowany jest z cienkich warstw, które w połączeniu ze sobą tworzą niezwykle wytrzymałą i odporną na czynniki zewnętrzne folię grzewczą. Elementem grzewczym jest mata karbonowa, której jednorodna struktura grzeje całą swoją powierzchnią. Całość pokryta jest kilkoma warstwami tworzyw sztucznych, co zapobiega dostawaniu się wilgoci, a elektrody miedziane nie ulegają utlenianiu. Nie występuje żadne spalanie, a co za tym idzie, nie istnieje zagrożenie zatrucia dwutlenkiem węgla, pożaru czy eksplozji. System grzewczy, dzięki zastosowaniu efektu podczerwieni, nie powoduje unoszenia się kurzu, nie wydziela żadnych dźwięków czy wibracji – działanie ogrzewania podczerwienią jest ciche i czyste. Konstrukcja ogrzewania podczerwienią sprawia, iż jest to system bezobsługowy, bez potrzeby konserwacji i serwisów. Brak elementów ruchomych zapewnia wieloletnią żywotność tego systemu.

Ogrzewanie folią na podczerwień wpływa pozytywnie na zdrowie człowieka, jest całkowicie bezpieczne oraz spełnia wszelkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa UE.

Poznajmy się

Nawiązując z nami współpracę masz szansę na kompleksową obsługę, powiedz nam czego potrzebujesz, a wspólnie wybierzemy najlepsze dostępne rozwiązania.

Polska, Europa, Skandynawia

+48 507 117 924

biuro@globalpanel.pl

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.