Usługi

Global Panel > Usługi

Nasze usługi

Sprzedajemy instalacje fotowoltaiczne na miarę Twoich potrzeb!

W Global Panel kupisz instalacje fotowoltaiczne bez względu na to, czego potrzebujesz. W asortymencie posiadamy szereg modułów słonecznych, a także inwerterów, które sprzedajemy również w zestawach. Dzięki temu, możesz pozyskać u nas komplet urządzeń i akcesoriów, co pozwoli Ci na zamontowanie instalacji od początku do końca. Nie ważne, czy potrzebujesz fotowoltaiki do domu, firmy, gospodarstwa rolnego, czy na potrzeby farmy energetycznej – posiadamy rozwiązania, które będą Ci odpowiadać. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które świadczą sprzedażowo-montażowe.

Zamontuj fotowoltaikę w fachowy sposób!

Instalacje fotowoltaiczne powinny być zamontowane w sposób, który pozwoli Ci na bezpieczne użytkowanie ich przez cały okres żywotności paneli fotowoltaicznych. Skorzystaj z fachowej usługi montażu, którą proponujemy Ci po to, aby instalacja fotowoltaiczna była maksymalnie wydajna i sprawna. Wszyscy nasi specjaliści posiadają doświadczenie w pracy z fotowoltaiką, dzięki czemu możesz być pewien, że wszystko odbędzie się w zgodzie z zasadami oraz prawem.

Dachy Fotowoltaiczne!

Zamiast paneli czy dachówek fotowoltaicznych, możesz uzbroić swój dom w pełny dach fotowoltaicznych. Skorzystaj z technologii, którą wdrażamy jako jedna z pierwszych firm w Polsce. Bądź krok do przodu w kwestii niezależności energetycznej przed innymi prosumentami. Zainwestuj w technologię, która poza ekologią, pomoże Ci osiągnąć oszczędności, niemożliwe do osiągnięcia przy żadnym innym rozwiązaniu.

Pompy Ciepła!

rodzinne ciepłoPołącz instalację fotowoltaiczną z pompą ciepła i ciesz się najtańszym możliwym źródłem ogrzewania pompy ciepłaTwojego domu lub mieszkania. Skończ z ogrzewaniem, które generuje niekorzystny ślad ekologiczny, a jednocześnie jest zwyczajnie drogie. Oszczędzaj swoje środki i chroń środowisko, korzystając z nowoczesnych technologii. Ciesz się naturalnym ciepłem, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez Global Panel.

Garaże, wiaty i magazyny fotowoltaiczne!

Poznaj nowoczesne rozwiązania w fotowoltaice i skorzystaj z naszej oferty garaży, wiat oraz magazynów pokrytych panelami fotowoltaicznymi. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań w swojej firmie bądź na terenie domu prywatnego zmaksymalizujesz produkcję prądu, w pełni wykorzystując dostępną przestrzeń. Pozwól, by Twoje dachy pracowały na Ciebie łącząc ekologię z oszczędnością.

Stacje ładowania!

Postaw na przyszłość i zainwestuj w mobilną stację ładowania samochodów elektrycznych. Wykorzystanie fotowoltaiki w rozwoju elektromobilności to podwójna korzyść dla środowiska. Wykonamy dla Ciebie stację ładowania na specjalne zamówienie, ale też zamontujemy gotowe rozwiązania – zarówno zewnętrzne, wewnętrzne, jak i na budynku.

Farmy fotowoltaiczne!

Wykorzystaj energię wytwarzaną z instalacji fotowoltaicznych, jako formę zainwestowania swoich środków w nowoczesny i dochodowy biznes. Bez względu na to, czy prowadzisz swój zakład przemysłowy, czy chcesz zainwestować w produkcję prądu z odnawialnych źródeł energii, pomożemy Ci wcielić te plany w życie. Dla Ciebie ocenimy grunt pod kątem wykorzystania pod farmę, a następnie zrealizujemy tę inwestycję. Skorzystaj z jednej z najlepszych możliwości uzyskania stałego i wieloletniego źródła dochodu.

Piece fotowoltaiczne!

Połącz fotowoltaikę z ogrzewaniem i ciesz się najczystszym źródłem ciepła, jakie tylko możesz wyobrazić sobie w swoim domu albo zakładzie pracy. Skończ z ciepłem pochodzącym z węgla czy gazu i postaw na nowoczesne źródła ogrzewania. Piec fotowoltaiczny to idealna alternatywa dla pompy ciepła. Czyste i ekologiczne ogrzewanie już dziś może być w Twoim zasięgu.

Serwis!

Jesteś już posiadaczem instalacji fotowoltaicznej? Skorzystaj z naszej oferty przeglądów instalacji tego typu, bez względu na to, jaki jest jej charakter. Wykonamy dla Ciebie przegląd takich urządzeń, a także wszelkie prace pielęgnacyjne. Wszystko po to, byś przez długi czas mógł się cieszyć wysokiej jakości energią, pozyskiwaną w opłacalny i możliwie bezstratny sposób. Nie tylko montujemy fotowoltaikę. Pomagamy też w utrzymaniu jej w idealnym stanie.

Korzystamy z najlepszych produktów!

Poznajmy się

Nawiązując z nami współpracę masz szansę na kompleksową obsługę, powiedz nam czego potrzebujesz, a wspólnie wybierzemy najlepsze dostępne rozwiązania.

Polska, Europa, Skandynawia

+48 507 117 924

biuro@globalpanel.pl

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.